(0312) 312 3674 info@kanaatpaslanmaz.com
 

Hakkımızda


Hakkımızda


KANAAT PASLANMAZ ÇELİK VE VANA LTD.ŞTİ olarak 1982 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar sizlere iyi ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.


Tüm ürünlerimiz Şeker Fabrikalarında, Gıda Sektörü ve Enerji Sektöründeki tüm üretim tesislerinde kullanılmakta olup, tüm fabrikalarla ve tesislerle detaylı bir şekilde çalışmaktayız. Satış sonrası hizmette de sizlerin yanında olup sorunlarınıza çözüm bulabilecek, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktayız.


Misyon

Geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye’nin dışa olan bağımlılığını azaltarak, gelişen teknoloji ve iyileştirme politikalarını takip ederek ve uygulayarak, yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyatla satışa sunarak, toplumun ve endüstrinin gelişimine katkıda bulunmaktır.


Vizyon

Gelişen dünyayla beraber artacak olan tüketim neticesinde akışkan kontrolünün öneminin daha da artacağı ulusal ve uluslararası vana,paslanmaz boru ve kazan boruları pazarında; ileri teknolojiyle yüksek kalitede üretim yaparak, müşteri odaklı hizmetle ve güçlü finansal yapıyla akla gelen ilk marka olmaktır.